{{text}}

Hakkımızda

Faaliyet hayatına 2019 yılında başlayan ASRNet Bilişim firması; Sunucu sistemeleri kurulumu, sanallaştırma, veri depolama, veri yedekleme, kurumsal ağ altyapısının tasarlanması, kurulumu bakım ve desteği, kişisel/kurumsal bilgisayarlar için teknik servis-bakım hizmetleri ile internet hizmetlerinin kesintisiz ve güvenli olarak verilmesi alanlarında uzman personelleriyle ülkemizin her köşesine IT desteği  veren bir kuruluştur.

Destek verdiği kamu kurum ve kuruluşlarının beklenti-önceliklerine  teknolojik olarak cevap vermekle beraber müşterilerin danışmanlık ve eğitim gereksinimlerine 7/24 hizmet üreterek mevcut kaynakların verimliliği, etkin kullanımı ve iyileştirilmesi için gerekli çözümleri sunan ve her türlü ihtiyacına anahtar teslim cevap verebilen bir iş ortağı olarak çalışmaktadır.

Mevcut personelin saha tecrübesi, bilgi birikimi ve alan uzmanlıkları ile kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına göre özelleştirilen birçok projeyi detaylı tasarlama ve analizlerle herhangi bir sorunla karşılaşılmadan istenen şekilde tamamlayan ve projelerinde “Müşteri Memnuniyeti” kavramını her daim temel edinen bir firmadır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek, en uygun teknoloji ve hizmetleri kullanımlarına sunmak, kendi işlerine odaklanmalarını sağlayarak, verimliliklerini artırmak ve tüm IT süreçlerini onlar adına yönetmek.

VİZYONUMUZ

Dijital dönüşüm teknolojileri ve yeni nesil IT hizmetleri ile paydaşlarımız için sürdürülebilir, katma değerli hizmet ve çözümler sunan, lider şirket olmak.

Bizimle iş yapmaya hazır mısın?